Rekreacja przy osiedlach jednorodzinnych –  czy to jest ważne

Kupując dom na sprzedaż w Pruszkowie i okolicach nie myślałam o rekreacji i zieleni. Patrząc z perspektywy czasu nie uwzględniałam tego w swoich wytycznych przy kupnie domu. A jest to dość istotne – przecież mam dziecko.

Dopiero później zaczęłam się zastanawiać, że osiedla domów jednorodzinnych są zazwyczaj dalej od centrum miasta czyli od wszystkich placów zabaw. Nie jestem w stanie kupić, aż tylu zabawek, które mają dzieci na placu zabaw. A gdzie jeszcze miejsce dla nas na grilla, opalanie i uprawy. Dopiero wtedy zdałam sobie sprawę jak to jest dla mnie istotne.  Kupując dom na sprzedaż w Pruszkowie i okolicach chcę również mieć dostęp do wspólnych miejsc.

 

 

Deweloperzy sprzedającej mieszkania proponują place zabaw dla dzieci, miejsca rekreacyjne dla mieszkańców, miejsce na wyjście z psami. Czemu deweloperzy sprzedających dom nie myślą o swoich przyszłych mieszkańcach.

 

Na szczęście trafiłam na dewelopera, który miał to wszystko w cenie domu. Dopiero wtedy dotarło do mnie, że gdybym kupiła coś innego żałowałabym wyboru. 

Pochwalę się Wam co otrzymałam:

  1. boisko,
  2. miejsce na ognisko,
  3. polana do wyprowadzania psa,
  4. miejsce do zasadzanie upraw,
  5. dodatkowe miejsca parkingowe dla gości,
  6. szklarnię,
  7. domek na drzewie,
  8. miejsce na spacery,
  9. górkę na sanki.

 

 

 

 

Niby to niewiele a później naprawdę to docenię podczas planowania zagospodarowania ogródka.  Na swoim podwórku mogę zrobić dla dziecka domek oraz wystawić stolik na poranna kawę. 

 

 

 

 

 

 

Rada ode mnie:

Zwróćcie również uwagę przy swoich inwestycjach czy macie miejsce na dodatkową rekreację dla Was, dzieci czy nawet Waszych pupili. Warto czasem poszukać dłużej idealnego domu, a mieć do tego wszystkiego dostęp w cenie. Szukajcie dopóki nie znajdziecie idealnego domu na sprzedaż z Pruszkowa i okolic czy Ożarowa Mazowieckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *